FASADY SŁUPOWO-RYGLOWE

Nasza firma od wielu lat zajmuje się wytwarzaniem różnego rodzaju fasad aluminiowych. Pracujemy przede wszystkim na systemach firmy Aluprof. Jest to optymalny kompromis pomiędzy ceną a jakością. Z pewnością jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów

Oferujemy Państwu następujące rodzaje aluminiowych fasad słupowo-ryglowych:

MB-SR 50 fasada standard
System przeznaczony jest do konstruowania i wykonywania lekkich ścian osłonowych - płaskich typu zawieszanego oraz dachów, świetlików i innych konstrukcji Kształt słupów i rygli, pozwala budować estetyczne fasady z widocznymi wąskimi liniami podziału, zapewniając jednocześnie trwałość i wytrzymałość konstrukcji. Dodatkowo profile posiadają zaokrąglone zewnętrzne naroża dające tzw. efekt soft-line. Odmianą estetyczną fasady MB-SR50 jest tzw. pozioma i pionowa linia, gdzie podkreślone są podziały - poziome lub pionowe.

MB-SR 50 EFEKT fasada półstrukturalna
Jest to półstrukturalna odmiana systemu MB-SR 50. Zamiast tzw. Profili maskujących lub klipsów zastosowano w niej fugę silikonową. Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu mocowania szyb do słupów i rygli, od zewnątrz uzyskujemy gładką szklaną ścianę podzieloną strukturą pionowych i poziomych linii szerokości 20mm.

MB-TT50 fasada słupowo-ryglowa o wysokiej izolacyjności termicznej
Cechą szczególną systemu jest wysoka izolacyjność termiczna. Zostało w nim zastosowane nowe podejście do konstrukcji profili aluminiowych i akcesoriów odpowiadających za szczelność i izolację termiczną połączeń. System MB-TT50 posiada certyfikat Instytutu PHI Darmstadt w najwyższej klasie A+, co jest potwierdzeniem, że wykonane w nim konstrukcje mogą być wykorzystywane przy budowie obiektów pasywnych. Ponad to system MB-TT50 daje szerokie możliwości kształtowania zabudowy, jest też przewidziany jako podstawa rozwiązań przeciwpożarowych i antywłamaniowych.